15 May
15May

Platforma schodowa PLG7 Ascendor

Firma Shiro Lift jest certyfikowanym przedstawicielem firmy Ascendor. Nasza firma jako pierwsza w Polsce dostarczyła i zamontowała odmłodzony model: Platformę przyschodową PLG7.

Gdy w Październików zobaczyliśmy to urządzenie na targach wiedzieliśmy, że platforma przyschodowa na szynie prostej PLG7 będzie hitem sprzedażowym przez najbliższe lata. Projektanci firmy Ascendor stworzyli platformę schodową do likwidacji barier architektonicznych, której wygląd jest kosmiczny. 

Ta winda przy schodowa to nie tylko kosmiczny wygląd, ale również platforma schodowa, która wprowadza szereg nowych rozwiązań odskakując konkurencji o lata świetlne. 

Platforma schodowa PLG7 wyposażenie

Platforma schodowa PLG7 wyposażona jest w:
- nowy panel sterowania
- syntezator mowy, który informuję co się dzieje z urządzeniem
- pasek LED w około obudowy, który nie tylko ładnie wygląda, ale też ma czytelną kolorystykę
- Platforma schodowa ma najszybciej zamykane bary i podest ze wszystkich urządzeń na rynku
- Platforma przyschodowa na szynie prostoliniowej Ascendor PLG7 to najszybsze urządzenie na rynku

Ascendor jako jedyna firma na rynku daje w standardzie 3 lata gwarancji z możliwością do przedłużenia jej do lat 5.

platforma przyschodowa Ascendor PLG7

Urządzenie do likwidacji barier architektonicznych platforma schodowa przestaje już być tylko urządzeniem, które ułatwia życie. Staje się dziś nośnikiem reklamy i informacji. Specjalny materiał, z którego jest zrobiony podest umożliwia nowatorskie podejście do likwidacji barier. Przestaje być szpetnym urządzeniem, które montujemy z przymusu tak jak ma to miejsce w przypadku firm.
Teraz nasza platforma przyschodowa staje się ważnym elementem otoczenia, z której mamy więcej korzyści prócz likwidacji barier architektonicznych. 

platforma przyschodowa cena

Najważniejsze o czym należy pamiętać. Nowy wygląd oraz wszystkie nowinki techniczne nie wpłynęły na cenę tego urządzenia. Oczywiście, że jest to droższa platforma przyschodowa niż inne produkty na rynku. Jednak nie jest najdroższa. Na pewno co możemy powiedzieć z czystym sumieniem Platforma schodowa na szynie prostoliniowej to lider w swojej branży. Jako jedyna z przeznaczeniem dla osób prywatnych i po odbiorze Urzędu Dozoru technicznego może przechodzić przeglądy raz do roku. Żadna inne urządzenie, które jest wykorzystywane kilka razy dziennie nie sprosta takim wyzwaniom przy 1 przeglądzie rocznie.
My to sprawdziliśmy gdyż sprzedajemy i montujemy platformę przyschodową na szynie prostoliniowej ascendor PLG7 o
od 8 lat i wiemy jak dobra jest to winda przy schodowa. 99% napraw jakie robimy przy tym urządzeniu to wymiana akumulatorów w platformie schodowej plg7 oraz baterii w pilotach do windy schodowej.

Cena platformy schodowej na szynie prostoliniowej PLG7 wewnętrznej na szynie 3 metrowej to koszt
około 45 000 PLN brutto - Cena z dostawą i montażem oraz odbiorem Urzędu Dozoru technicznego.

Cena jest wyższa od konkurencji, ale gdy policzą Państwo przegląd raz w roku w granicy 150 - 300 PLN w zależności od regionu polski do 1800 + 3600 PLN rocznie. Wiedząc o tym, że to urządzenie kupuje się na lata. To przy 10 latach
różnica wynosi już 18 000 - 36 000 do 1500 - 3000 PLN.

Wybierając firmę Shiro Lift oraz naszą platformę przychodową Ascendor PLG7 urządzenie do likwidacji barier architektonicznych, mają Państwo gwarancję zakupu 1 urządzenia na 10 lat, a nie dwóch urządzeń.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 501 555 001
lub wysyłać maile na adres: shiro@shirolift.pl