Blog


Wiele osób niepełnosprawnych ma szansę na otrzymanie dofinansowania od PFRON na szereg udogodnień, które pomogą im funkcjonować w codziennym życiu. W poniższym artykule dowiecie się, w jaki sposób oraz gdzie można się starać o dofinansowanie.

Czytaj więcej

Wysokie schody, czy progi uniemożliwiają samodzielne poruszanie się osób na wózku, ale również opuszczenie bloku, czy całego osiedla. Poruszanie się osoby z niepełnosprawnością po bloku może ułatwić montaż windy dla osoby niepełnosprawnej.

Czytaj więcej

Platformy przyschodowe to prosty lub krzywoliniowy tor jazdy, który najczęściej można spotkać w placówkach administracji publicznej jak na przykład urzędy, szkoły, banki czy różnorodne placówki kulturalne.

Czytaj więcej

Zamontowanie dźwigu osobowego związane jest z mniejszą ilością pracy oraz w niektórych przypadkach może okazać się tańsze. Oczywiście wszystko zależy od konstrukcji i rodzaju windy dla seniora.

Czytaj więcej

Od lat 60 gdy rozpoczęto budować blokowiska wszyscy mieszkańcy 4 piętrowych bloków marzyli o windach. Dlaczego? Mimo, że lekarze zawsze powtarzali, że chodzenie po schodach jest zdrowe?

Czytaj więcej

Windy dla niepełnosprawnych to dobra i warta rozważenia alternatywa dla nieco przestarzałych rozwiązań takich jak krzesełka czy platformy.

Czytaj więcej

Dowiedź się jakie czynniki brane są pod uwagę przy wycenie windy do domu jednorodzinnego.

Czytaj więcej

Jeśli zastanawiasz się jaki jest najlepszy napęd do windy domowej to zapraszamy do zapoznania się z rodzajami napędów w artykule.

Czytaj więcej

Winda hydrauliczna jedyne bezpieczne rozwiązanie. Winda linowa i śrubowa to zagrożenie życia i zdrowia.

Czytaj więcej

Firma Shiro lift realizuje projekty finansowane z programu Banku Gospodarstwa Krajowego. Zadzwoń pod 501 555 001 po więcej informacji.

Czytaj więcej

Cena windy jest zależena od wielu czynników. Wejdź i sprawdź ile kosztuje Twoja winda do domu

Czytaj więcej