Krzesełko schodowe Otolift


Krzesełko schodowe Otolift

Na tej stronie przedstawisz usługi i produkty oferowane przez Twoją firmę.

Krzesełko schodowe Otolift pomaga osobom starszym, niepełnosprawnym i ograniczonym ruchowo w sposób bezpieczny i wygodny pokonywać schody. Świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują z łatwością pokonać schody, a jednocześnie nie chcą, aby urządzenie zajmowało dużo miejsca i przeszkadzało w poruszaniu się innym domownikom.

 

Międzynarodowa firma Otolift produkuje krzesełka schodowe od kilkudziesięciu lat. Swoją działalność rozpoczęła na rynku Holenderskim. Specyfikacja domów w tym rejonie wymusiła na producencie dostosowanie produktów do bardzo wąskich, krętych oraz stromych schodów. Krzesełka schodowe krzywoliniowe Otolift produkowane z myślą o osobach, posiadających takie schody.

 

Urządzenie porusza się po dwóch wąskich rurach, co gwarantuje całkowitą stabilność i bezpieczeństwo podróży. Jest to bardzo ważne na wąskich i krętych schodach, których kąt może dochodzić do 70 stopni! Krzesełko schodowe krzywoliniowe zostało tak zaprojektowane aby mogło przemieszczać się po torze wewnętrznym, jak i zewnętrznym schodów.

 

Ergonomia, prostota, praktyczność i niezawodność to cechy charakterystyczne tego produktu. W Polsce można je zamontować na praktycznie 98% schodów. Otolift to krzesełko produkowane i dostosowane pod Państwa schody. Po złożeniu zamówienia, nasz specjalista przyjedzie do Państwa celem wykonania dokładnych pomiarów i stworzenia trójwymiarowego projektu. Dzięki czemu krzesełko wraz z szyną, po której się porusza – idealnie dopasuje się do schodów.

 

Urządzenie będzie pasowało do każdego rodzaju wnętrz, dzięki możliwości wyboru koloru siedziska krzesełka oraz szyny.